• slide

4 Niedziela Wielkanocna 22 kwietnia 2018 roku

Dzisiejsza niedziela jest dniem modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele. Prośmy usilnie, aby i z naszej parafii młodzież ochoczo odpowiadała na Boże powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego. Po Mszy Świętej o godz. 18.00 odprawimy Nabożeństwo o powołania kapłańskie i zakonne.

Kalendarz liturgiczny: w poniedziałek przypada Święto św. Wojciecha, biskupa i męczennika, we środę święto św. Marka Ewangelisty. Będzie to także dzień imienin bp. Marka Solarczyka, sufragana naszej diecezji, którego polecamy modlitwom wiernych.

We środę o godz. 18.00 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy, Msza Święta w intencjach zbiorowych w czasie której przypominamy sobie nauczanie św. Jana Pawła II i adoracja Najświętszego Sakramentu do godzi. 19.30.

Dziękujemy za złożone ofiary i pracę na rzecz naszej wspólnej świątyni.

Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.