• slide

 

III Niedziela Wielkanocna 30 kwietnia 2017 roku

Dzisiaj o godz. 14.00 odbędzie się spotkanie Apostolatu Maryjnego, o godz. 16.00 Kółek Różańcowych, o 17.30 Nieszpory.

Od jutra rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Jak co roku sprawowane one będą w dni powszednie po Mszy Świętej o godz. 18.00, zaś w niedziele na zakończenie Nieszporów.

W poniedziałek o godz. 17.00 zapraszamy na modlitwę wypominkową oraz Mszę Świętą za naszych zmarłych o godz. 17.30.

We środę o godz. 18.00 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy, Msza Święta w intencjach zbiorowych w czasie której przypominamy sobie nauczanie św. Jana Pawła II i adoracja Najświętszego Sakramentu do godzi. 19.30.

Z racji pierwszego czwartku miesiąca, po Mszy Świętej o godz. 18.00 odprawimy nabożeństwo o powołania kapłańskie i zakonne.

Najbliższy piątek jest pierwszym w miesiącu. Spowiedź od godz. 17.00. Po wieczornej Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21.00. Rozpocznie ją Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, a zakończy Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Apel Jasnogórski.

Z racji pierwszej soboty miesiąca wotywna Msza o Niepokalanym Sercu Maryi sprawowana będzie o godzinie 7.00. Po jej zakończeniu Nabożeństwo do Matki Bożej. Po Mszy wieczornej różaniec fatimski i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00.

Kalendarz liturgiczny: w poniedziałek wspomnienie liturgiczne św. Józefa, rzemieślnika, we wtorek Atanazego, biskupa i doktora Kościoła; we środę Uroczystość NMP Królowej Polski, głównej Patronki Polski, we czwartek wspomnienie liturgiczne św. Floriana, męczennika, patrona diecezji warszawsko – praskiej, w sobotę święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba.

We środę  3 maja w Uroczystość NMP Królowej Polski, głównej Patronki Polski Msze Święte według porządku niedzielnego.

Informujemy, że w dniach 1 i 2 maja Kancelaria parafialna będzie nieczynna.

Dziękujemy za złożone ofiary i pracę na rzecz naszej wspólnej świątyni. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.