• slide

IV Niedziela Wielkanocna 26 kwietnia 2015 roku
 
• Dzisiejsza niedziela jest dniem modlitw o powołania do służby w Kościele. Z tej racji wszystkie parafie dekanatu grochowskiego, a więc także nasza goszczą przełożonych i alumnów naszego diecezjalnego seminarium duchownego, którzy głoszą Słowo Boże i dzielą się pięknem życia osób powołanych do wyłącznej służby Panu Bogu.
 
• We środę przypada święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy. Po Mszy o godz. 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30.
 
• W piątek 1 maja będzie wspomnienie liturgiczne św. Józefa, rzemieślnika. Msze Święte o godz. 7.00, 17.30 i 18.00. W piątek z racji świątecznego charakteru dnia można spożywać pokarmy mięsne, a ponieważ będzie to I. piątek miesiąca, po ostatniej Mszy Świętej adoracja do godz. 21.00; jak zawsze rozpocznie ją Koronka do Miłosierdzia Bożego.
 
• Z kolei w najbliższą sobotę, wyjątkowo 2 maja przeżywać będziemy uroczystość NMP Królowej Polski. Msze Święte o godz. 7.00, 8.00, 9.00 i 18.00. Po Mszy o godz. 7.00 nabożeństwo do Matki Bożej z racji I. soboty.
 
• Od piątku rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Jak co roku sprawowane one będą w dni powszednie po Mszy Świętej o godz. 18.00, zaś w niedziele na zakończenie Nieszporów.
 
Dziękujemy za złożone ofiary i pracę na rzecz naszej wspólnej świątyni. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
 
Bożemu Miłosierdziu polecajmy naszych zmarłych. W ich intencji odmówmy: Zdrowaś Maryjo. Wieczny odpoczynek.