• slide

Duszpasterze

 

KS. WACŁAW MADEJ

Proboszcz

 

Pochodzi z par. MB Królowej Polskich Męczenników w Warszawie. Święcenia kapłańskie 22 maja 1993 roku. Doktor teologii moralnej. Dotychczasowe miejsca posługi: Kałuszyn - wikariusz par. Wniebowzięcia NMP, Rzym (Angelicum) - studia doktoranckie, Warszawa - wikariusz par. św. Marii Magdaleny, Warszawa Tarchomin - rektor i wykładowca Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Warszawsko-Praskiej, Warszawa Targówek - proboszcz par. św. Marka Ewangelisty. W parafii konkatedralnej od października 2014 roku.

  

KS. TOMASZ KALINOWSKI

Wikariusz

 

Pochodzi z parafii Narodzenia Pańskiego w Warszawie na Witolinie. Święcenia kapłańskie 4 czerwca 2005 roku. Magister teologii. Dotychczasowe miejsca posługi: Poświętne - wikariusz par. św. Jana Chrzciciela i św. Wojciecha Biskupa i Męczennika, Warszawa Marysin Wawerski - wikariusz par. św. Feliksa z Kantalicjo. W parafii konkatedralnej od sierpnia 2014 roku.

  

KS. WOJCIECH SOKOŁOWSKI

Wikariusz

 

Pochodzi z Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Wojcieszkowie w diecezji siedleckiej. Święcenia kapłańskie 2 czerwca 2007 roku. Magister teologii. Dotychczasowe miejsca posługi: Marki - wikariusz par. św. Izydora, Stanisławów - wikariusz par. św. Jana Chrzciciela i św. Stanisława BM, Wiązowna - wikariusz par. św. Wojciecha BM, Warszawa Zacisze - wkariusz par. Świętej Rodziny. W parafii konkatedralnej od sierpnia 2019 roku.