• slide

XXX Niedziela zwykła 24 października 2021 roku

Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które odbywają się: w niedziele o godzinie 17.00 razem z Nieszporami, a w dni powszednie po Mszy wieczornej.

Kalendarz liturgiczny: we czwartek przypada święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

Na stoliku z gazetami wyłożone są kartki, na których możemy wpisywać zmarłych, których imiona chcemy modlitewnie wspominać. Wypominki jednorazowe czytane będą podczas nabożeństwa za zmarłych 2 listopada o godz. 17.00, a wypominki roczne z zasady w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godz. 17.00. Następująca po nich Msza Święta o godz. 17.30 będzie każdorazowo sprawowana w intencji tych zmarłych. Wypełnione kartki przekazujemy osobiście księdzu w zakrystii lub kancelarii.

Dziękujemy za złożone ofiary i pracę na rzecz naszej wspólnej świątyni. Ofiary zebrane dzisiaj na tacę przeznaczymy na potrzeby misji.

Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.